OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - POPRZEDNIE

V Niedziela Zwykła, Deszczno, 10 luty 2019 r.

1. W dzisiejszą niedzielę nauka dla rodziców dzieci komunijnych o 12.30 w kościele parafialnym w Deszcznie. Zapraszamy obojga rodziców.

2. W poniedziałek - 11 lutego obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes - Światowy Dzień Chorego . Na Mszy św. o 17.00 w Deszcznie po homilii udzielimy wszystkim chorym Sakramentu Namaszczenia. Bardzo prosimy rodziny i sąsiadów o pomoc w przywiezieniu osób chorych do kościoła.

3. Biuro parafialne czynne we wtorek, czwartek i piątek od 17.30 - 18.00.

4. W czwartek 14 lutego obchodzimy święto Patronów Europy Świętych Cyryla i Metodego. Módlmy się o odrodzenie chrześcijańskie naszego kontynentu. Msza św. o 17.00 w kościele parafialnym.

5. Zbiórka ministrantów i kandydatów naszej parafii w sobotę o 10.00 w salce.

6. Dzisiaj i w następną niedzielę z racji Światowego Dnia Chorego wspierać będziemy ofiarą do puszki po Mszy św. nasze gorzowskie Hospicjum św. Kamila. W imieniu osób terminalnie chorych i ich rodzin dziękujemy za ofiarność. Bóg zapłać.

7. W sobotę o 16.00 w Deszcznie Msza św. dla osób niepełnosprawnych z rodzicami i opiekunami. Serdecznie zapraszamy.

8. W następną niedzielę nauka dla rodziców dzieci komunijnych o 11.30 w Boleminie.

9. Intencje mszalne.

10. KARNIN. W dzisiejszą niedzielę zbiórka na remont świątyni.

11. DESZCZNO. Za tydzień zbiórka na remont kościoła.

............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz