OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - POPRZEDNIE

V Niedziela Wielkanocna Deszczno, 14 maja 2017 r.

1. Kontynuujemy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W Deszcznie nabożeństwo codziennie o 17.30. Dzieci komunijne biorą udział we wtorek i czwartek. W kościołach filialnych Msze św. z majówką wg porządku tygodniowego.

2. I Komunia święta. W tym roku dzieci klas III SP przystąpią do I Komunii Świętej w dwóch grupach: pierwsza 28 maja, druga 4 czerwca. Dzieci komunijne obu grup wraz z rodzicami będą miały próby śpiewu i próby liturgiczne w kościele parafialnym od poniedziałku do piątku o 16.30. Obecność obowiązkowa.

3. We wtorek 16 maja - święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Uroczystość odpustowa w sąsiedniej parafii w Ulimiu.

4. Intencje mszalne.

5. ZAPOWIEDZI. Do stanu małżeńskiego przygotowują się:
1. Bracik Tomasz z Płonicy i Mizgier Elżbieta z Gorzowa Wlkp. (III)
2. Woziński Łukasz z Gorzowa Wlkp. i Wesołowska Anna z Glinika (III)

6. KARNIN. Dzisiaj zbiórka na remont świątyni.

7. DESZCZNO. Za tydzień taca na remont kościoła.

............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz