XV Niedziela Zwykła, Deszczno, 16 lipca 2017 r.

1. W czasie wakacji w naszym kościele parafialnym kontynuujemy nabożeństwa po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.00: w środy - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i w piątki - Koronka do Miłosierdzia Bożego.

2. W sobotę 1 lipca b. r. miał miejsce pożar katedry gorzowskiej p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Dzisiaj rozprowadzamy cegiełki na odbudowę naszej katedry w zakrystii. Otrzymamy także ulotkę z numerami kont bankowych do wpłat indywidualnych. Bóg zapłać!

3. Biuro parafialne na czas wakacji czynne we wtorek i piątek 18.30 - 19.00.

4. Wakacyjny porządek odprawiania Mszy św. w niedzielę:
Deszczno - 7.30 i 12.30
Karnin - 8.30
Glinik - 9.30
Bolemin - 10.30
Krasowiec - 11.30
Msza codzienna w Deszcznie o 18.00. W pierwsze soboty także w Karninie o 17.00.

5. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę do Częstochowy w dniach 28 - 29 lipca (piątek, sobota). Są jeszcze wolne miejsca. Ulotki i zapisy w zakrystii.

6. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę samolotową do Matki Bożej ostrobramskiej w Wilnie w dniach 10 - 14 października. Ulotki i zapisy w zakrystii.

7. Intencje mszalne.

8. ZAPOWIEDZI. Do stanu małżeńskiego przygotowują się:
1. Nowicki Kamil z Kołczyna i Tyrakowska Magdalena z Bolemina (II)

9. DESZCZNO. Dzisiaj zbiórka na remont kościoła. 10. Za wszystkie składane ofiary na cele kościelne składamy serdeczne - Bóg zapłać.

11. W ubiegłym tygodniu z grona naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: +Stanisław Lebioda z Glinika. Wieczny odpoczynek.

............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz